Hakkımızda

Firmamız 2005 yılında küçük bir atölyede 2 ortak akıl ile ticari faliyetlerine başlamıştır. Çesitli sektörlerde kurum ve kuruluşlara talaşlıimalatlarda bulunarak üretim zincirinin bir halkası haline gelmiştir. Şuanda 1200 m² kapalı alan içerisinde imalatını sürdürmektedir.2015 yılına geldiğinde ise çalışılan sektörlerde son yıllarda yaşanan global pazardaki aşırı rekabet ortamından etkilenmemek ve koyduğu hedefleri yakalayıp hem firma hemde ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacı ile yeni bir sektör arayışına girmiştir. Otomotiv sektörü hem ülkemizde hem de dünyanın en önemli endüstri alanlarından olup istihdam,üretim ve ihracata olan katkılarından dolayı daha önceleride yapılan hizmetlerimizde göz önüne alınarak sektörü daha fazla mercek altına almış yerli olarak üretimi yapılamayan yapılsada piyasa talebine karşılık bulamayan ürünleri araştırmaya başlamıştır.

Bu durum neticesinde binek ve hafif ticari araçların teker içi davlumbazları ile karşılaşan firmamız; %80 oranında yurdışından talebe karşılık bulan bu sektörün bir parçası olmaya karar vermiştir.

 İlk olarak Japon ve Kore araç gruplarını davlumbaz çeşitleri ile sektöre merhaba diyen firmamız kısa zaman içerisinde sektörde yer edinmeye başlamış %100 müşteri memnuniyeti ve kararlı duruşu sayesinde hızlı bir mesafe katetmiştir.Ürün grupları içerisinde özelinde Japon ve Kore araç parkının %70’ine hitap eden ürün çeşitliliğine sahip olan firmamız 2018 yılı sonuna yaklaşırklen yeni bir saha araştırması daha yaparak farklı grup araçlarında davlumbaz üretimine girmeyi hedef edinmiştir.Bu doğrultuda Alman grubunda bir üretim açlığı gözlenmiş ve bu grupta ticari faliyetlerine hız vermiştir.Ayrıca İtalyan ve yerli üretim araçlarında firmamız tarafından mercek altında olduğunu belirtir, bu sektördeki varlığımızı daim kılmak için %100 yerli sermaye olan ürünlerimiz kararlılıkla üretmeye devam edeceğiz.

 Dünyada ve ülkemizde süreli büyüyen otomotiv sektörüne kendimizi geliştirmeye devam ederek katkı sağlamak en büyük hedefimiz olacaktır.

About Banner
About Banner
About Banner